Çankırı Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ÇAKÜ’de online proje eğitimi

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN “DOĞA BİLİMLERİ ALANINDA UYGULAMALI TÜBİTAK PROJE ÖNERİSİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ” KAPSAMINDA ONLİNE OLARAK DÜZENLENEN ETKİNLİKTE, TEORİK VE UYGULAMALI DERSLER VERİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÇAKÜ’de online proje eğitimi
189 views
14 Şubat 2022 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çankırı Karatekin Üniversitesi tarafından “Doğa Bilimleri Alanında Uygulamalı TÜBİTAK Proje Önerisi Hazırlama Eğitimi” kapsamında online olarak düzenlenen etkinlikte, teorik ve uygulamalı dersler verildi.

TÜBİTAK 2237B Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında 10-12 Şubat 2022 tarihleri arasında “Doğa Bilimleri Alanında Uygulamalı TÜBİTAK Proje Önerisi Hazırlama Eğitimi” başarıyla tamamlandı. Kızılırmak Meslek Yüksek Okulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Erdin Dalkılıç koordinatörlüğündeki eğitimler, Orta Doğu Teknik Üniversitesinden Prof. Dr. Meryem Beklioğlu, Hacettepe Üniversitesinden Prof. Dr. Uğur Bozkaya, Ankara Üniversitesinden Doç. Dr. Emre Keskin, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinden Doç. Dr. Ülgen Aytan ile Çankırı Karatekin Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ülkü Nihan Tavşanoğlu ve Doç. Dr. Melike Bilgi Kamaç tarafından hem teorik tem de uygulamalı dersler şeklinde gerçekleştirildi.

Üç günlük yoğun bir eğitim sürecinde katılımcılar kendi hazırladıkları proje dokümanları üzerinden veya önermeyi planladıkları proje fikirlerinde destek istedikleri hususları eğitmenlerle tartışmak suretiyle proje eğitimlerini tamamlama olanağı buldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.